O nás

O aplikaci

GenerátorSmluv je internetová aplikace, která umožní komukoliv vytvořit právní dokument za zlomek ceny a času. Už nemusíte trávit čas u právníka a utrácet peníze za jeho služby. Dokument si vygenerujete 24 hodin v týdnu. Můžete se tak věnovat důležitějším věcem, jako je třeba rozvoji Vašeho podnikání.

Přečtěte si co o nás napsali v médiích. Napsali o nás

O dokumentech

GenerátorSmluv obsahuje pouze dokumenty, které byly vytvořeny týmem profesionálních advokátů. Spolupracující advokátní kancelář vytváří pro GenerátorSmluv neustále nové dokumenty a novelizuje ty hotové podle změn v legislativě i judikatuře. Máte tedy jistotu aktuálnosti všech dokumentů. Všechny příslušné dokumenty jsou samozřejmě připraveny dle nového občanského zákoníku platného pro rok 2015.

Jak to funguje

Vytváření dokumentů funguje na základě otázek a odpovědí, se kterými Vám vždy pomůžou naše příklady a nápověda. Další nápovědu stáhnete i přímo s vygenerovaným dokumentem, takže výsledné smlouvě bude rozumět i právní laik.

Motto

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme správně. GenerátorSmluv je snadný a rychlý, se zárukou kvality výsledných dokumentů. 

Kontakt

GeneratorSmluv s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČO: 02467950
Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka C 219666

info@generatorsmluv.cz

Generátor smluv a právních dokumentů

Na mobilní verzi pro Vaše telefony právě pracujeme. Pohodlněji si však veškeré dokumenty vygenerujete na Vašich osobních počítačích nebo tabletech, na které je již systém plně připraven.