O nás

O aplikaci

GenerátorSmluv je internetová aplikace, která umožní komukoliv vytvořit právní dokument za zlomek ceny a času bez nutnosti návštěvy právníka. S GenerátoremSmluv si dokumenty snadno vygenerujete kdykoliv, kdekoliv a odkudkoliv. Ušetříte tak čas i peníze, které můžete investovat třeba do rozvoje vlastního podnikání.

Přečtěte si co o nás napsali v médiích. Napsali o nás

O dokumentech

GenerátorSmluv obsahuje pouze dokumenty, které byly vytvořeny týmem zkušených advokátů. Spolupracující advokátní kancelář vytváří pro GenerátorSmluv neustále nové dokumenty a novelizuje ty hotové podle změn v legislativě i judikatuře. Máte tedy jistotu aktuálnosti všech dokumentů. Nenašli jste na GenerátoruSmluv, co jste potřebovali? Napište nám!

Jak to funguje

Vytváření dokumentu je velice snadné. GenerátorSmluv se Vás v rámci tvorby dokumentu u každého podstatného bodu zeptá, co chcete do dokumentu zahrnout a vy pouze zvolíte/doplníte možnost, která vám vyhovuje. Samozřejmostí jsou i návodné příklady a nápověda. Další pokyny stáhnete též přímo s vygenerovaným dokumentem, takže mu bude rozumět i právní laik.

Motto

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme správně. GenerátorSmluv je snadný a rychlý, se zárukou kvality výsledných dokumentů. 

Advokátní kancelář

V případě potřeby můžete skrz GenerátorSmluv kontaktovat spolupracující advokátní kancelář, která Vám pomůže vybrat tu správnou smlouvu, zkontrolovat ji, přizpůsobit ji Vašim potřebám , případně vám poskytne jakoukoli další právní službu. Za tyto služby již nese advokátní kancelář odpovědnost dle advokátních předpisů a jsou pro tyto případy pojištěni. Advokáti jsou kdykoli připraveni Vám poskytnout maximální právní servis za ty nejlepší ceny.

Kontakt

GeneratorSmluv s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČO: 02467950
Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka C 219666

info@generatorsmluv.cz