Časté dotazy

 • Jak GenerátorSmluv vytváří dokumenty?

  Velmi chytře. Představte si GenerátorSmluv jako jednu obrovskou právnickou studnici informacíi. A na základě Vámi zadaných informací umí GenerátorSmluv poskládat dokument, který přesně potřebujete. Vaše informace vkládáte do několika interaktivních kroků jednoduchého formuláře s pomocí otázek, nápovědy a názorných příkladů. Následně máte v ruce hotový dokument připravený k podpisu a užití i s nápovědou dle výběru odpovědí.
 • Jak probíhá platba za dokumenty?

  Platba za generaci dokumentu i nákup výhodného předplatné pro registrované v GenerátoruSmluv je zprostředkována skrze platební bránu GoPay, která nabízí řadu platebních možností. Je možné platit kartami, express převodem z účtu nebo například mobilem skrze SMS. Vše rychle a spolehlivě. U převodu z účtu počítejte s delší dobou potvrzení platby (do 3 dnů) a následným vygenerováním Vašeho dokumentu.
 • Je GenerátorSmluv zodpovědný za správnost dokumentů?

  GenerátorSmluv nedokáže zajistit správnost Vámi vložených údajů při zodpovídání jednotlivých otázek formuláře a nemá tak vliv na finální podobu vygenerovaného dokumentu, tudíž ani nemůže převzít odpovědnost za jeho správnost. A to přesto, že podklady pro veškeré dokumenty a formuláře generátoru připravuje a neustále aktualizuje naše partnerská advokátní kancelář. Ta Vám zároveň nabízí kontrolu vygenerovaného dokumentu a tím i převzetí zodpovědnosti za správnost dokumentu. Stačí ji zkontaktovat přes stránky GenerátoruSmluv.
 • Můžu vytvořený dokument pokládat za správný?

  O správné znění formulářů a neustálou aktualizaci dokumentů se starají profesionálové naší partnerské advokátní kanceláře. Avšak jistotu naprosté právní správnosti vygenerovaného dokumentu včetně vašich úajů a odpovědí ve formuláři, zajistí pouze jeho následná kontrola a záruka ze strany advokáta. Ve spolupráci s advokátní kanceláří Fojt | Kocour Vám GenerátorSmluv tuto možnost sám nabízí. Stačí přes odkaz "spojit se s advokátem" odeslat Váš požadavek a za velmi výhodnou cenu získáte jistotu, že dokument je z právního hlediska v pořádku, za což nese advokát v plném rozsahu zodpovědnost.
 • Odpovídá GenerátorSmluv novému zákoniku ČR?

  Ano, všechny nabízené dokumenty jsou tvořeny advokáty na základě nového zákoníku platného od roku 2015. Veškeré dokumenty neustále dle potřeby aktualizujeme, datum aktualizace daného dokumentu je zobrazen na úvodní stránce dokumentu hned vedle popisu.
 • Jak reklamovat dokument, se kterým nejsem spokojen?

  Pokud nejste s dokumentem spokojeni či k němu máte výhrady, napište nám název dokumentu, popište své důvody nespokojenosti a přiložte vygenerovaný dokument v příloze. My se Vám budeme okamžitě věnovat. Pokud Vaše důvody shledáme jako oprávněné, nabízí GenerátorSmluv možnost úplného vrácení peněz. O všem Vás budeme informovat včetně výsledku posouzení Vaší žádosti a případného vrácení peněz.
 • V jakém formátu dostanu vygenerovanou smlouvu?

  Smlouvu si stáhnete ihned po zaplacení ve standardním formátu PDF. Také Vám zašleme email s linkem k následnému stažení, který bude aktivní po deset kalendářních dnů. Pokud Vám email nepřišel, podívejte se do Spamu. K převodu do textového formátu, ve kterém můžete dokument dále editovat, doporučujeme http://go4convert.com.
 • Jakou nápovědu dostanu spolu s vygenerovanou smlouvou?

  Nápověda bude součástí vygenerované smlouvy. Nápověda k jednotlivým ustanovením smlouvy pak vysvětluje, zda jste měli na dané ustanovení vliv, či zda bylo ustanovení zařazeno do smlouvy generátorem automaticky, a případně zda a jak je možné s konkrétním ustanovením dále pracovat nebo v jakém zákonném ustanovení má smluvní ustanovení svůj základ. Nápověda případně obsahuje i další užitečné informace týkající se dané smlouvy.
 • Proč je výhodná registrace?

  Registrací získáte řadu možností a výhod nejen v aplikaci ke svému účtu, ale i z hlediska vašich nižších finančních nákladů za dokumenty GenerátoruSmluv.

  Registrace umožňuje:

  - ukládat své rozpracované smlouvy a kdykoli se k nim vracet
  - archivovat již hotové dokumenty a opakovaně si je stahovat
  - u hotových dokumentů umožňujeme jednu kompletní úpravu a generaci stejného typu dokumentu zdarma
  - nabídku výhodných předplatných za 500 - 2000 Kč s bonusem až 50% výsledné ceny
  - cenové zvýhodněni při využívání služeb Advokátní kanceláře Fojt | Kocour
 • Jaké osobní údaje GenerátorSmluv shromažďuje a zpracovává?

  GenerátorSmluv na svých serverech shromažďuje pouze registrační (email uživatele), platební (způsob, účel a výši platby) a údaje pro generaci (údaje, které do aplikace uživatel vkládá za účelem generace dokumentů). Údaje pro generaci neregistrovaných uživatelů se automaticky mažou pár dnů po stažení příslušného dokumentu, při déle trvající nečinnosti uživatele či při opuštění aplikace. Údaje pro generaci registrovaných uživatelů se uchovávají na serverech provozovatele pouze pro účely archivace stažených či rozpracovaných dokumentů uživatele, přičemž uživatel má kdykoli možnost kterýkoli dokument na svém účtu smazat. GenerátorSmluv tyto údaje pro generaci nijak nezpracovává. Platební údaje pak shromažďuje GenerátorSmluv pouze pro evidenční účely.
 • Jak jsou chráněny moje osobní údaje?

  Údaje jsou na serverech dostatečně chráněny proti přístupu neoprávněných osob. Přístup k údajům mají pouze osoby smluvně zavázané se společností GeneratorSmluv s.r.o. Společnost v žádném případě neposkytuje osobní údaje třetím osobám. GenerátorSmluv splnil svou zákonnou povinnost a oznámil zpracování osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
 • K čemu slouží odkaz "Spojit se s advokátem"?

  Možnost zeptat se na cokoli advokátů spolupracující advokátní kancelář Fojt | Kocour je určena každému, kdo řeší složitější problémy a potřebuje komplexní právní řešení. Chcete-li si nechat zkontrolovat jakýkoli právní dokument, uzpůsobit nějaký dokument ještě více Vašim specifickým potřebám nebo si jen nejste jistý, jaký správný dokument si ke svému požadavku nechat vygenerovat? To vše a více pro Vás budou advokáti řešit. Stačí se jim ozvat. Naše partnerská advokátní kancelář Fojt | Kocour nabízí odborníky na všechny oblasti práva, kteří Vám vyjdou vstříc za výhodné ceny platné pro registrované uživatele GenerátoruSmluv.
 • Jak probíhá komunikace s advokátem?

  Do 24 hodin poté, co obdrží advokát Vaši žádost, se Vám prostřednictvím uvedené emailové adresy ozve zpět se zprávou, zda Vaši poptávku přijímá, zda potřebuje případně doplňujicí informace a zároveň i cenu vyřízení Vaší žádosti. Pokud budete s cenou souhlasit, uhradíte ji buď prostřednictvím bankovního příkazu dle pokynů advokáta, nebo v případě, že máte u GenerátoruSmluv účet, dáte advokátovi pokyn, aby byla cena uhrazena z Vašeho účtu. Do 24 hodin po obdržení částky Vám advokát zašle vyřízení Vaší žádosti.
 • Napsali o nás v mediích

  Zajímá Vás, co se o GenerátoruSmluv píše v mediích, jaké má kritiky nebo recenze? Vše se snažíme dávat do sekce Napsali o nás, kterou najdete na pravé straně úvodní obrazovky GenerátoruSmluv.
Video Tutorial

Dokumenty zdarma

Přesvědčte se, jak je jednoduché vytvořit právní dokument v GeneratoruSmluv. Využijte nabídku dokumentů zdarma a zjistíte finální výsledek během pár minut.

Generátor smluv a právních dokumentů

Na mobilní verzi pro Vaše telefony právě pracujeme. Pohodlněji si však veškeré dokumenty vygenerujete na Vašich osobních počítačích nebo tabletech, na které je již systém plně připraven.