Časté dotazy

 • Jak GenerátorSmluv vytváří dokumenty?

  Představte si GenerátorSmluv jako jednu velkou databázi právnických dat a informací, které jen čekají na to, až jim dodáte formu. Stačí pouze sdělit GenerátoruSmluv, jaké jsou vaše představy a potřeby a aplikace podle nich poskládá dokument šitý na míru vaší situaci. S aplikací komunikujete prostřednictvím jednoduchých interaktivních formulářů s názornými příklady a vysvětlivkami. Finálním vygenerováním dokumentu získáte hotovou listinu připravenou k podpisu a použití.
 • Jak probíhá platba za dokumenty?

  Veškeré platby v GenerátoruSmluv (například jednorázové platby za vygenerování dokumentu nebo platby za výhodné předplatné) jsou zprostředkovány skrz zavedenou platební bránu GoPay, která nabízí řadu platebních možností. Je možné platit kartou online, express převodem z účtu nebo například mobilem pomocí SMS. Vše rychle a spolehlivě. K vygenerování dokumentu dojde ihned po potvrzení připsání platby na náš účet. U převodu z účtu je nutné před vygenerováním dokumentu počítat s delší dobou zpracování a potvrzení platby bankou (do 3 dnů).
 • Je GenerátorSmluv zodpovědný za správnost dokumentů?

  GenerátorSmluv se stará o správnost a použitelnost vstupních informací a podkladů, které k tvorbě dokumentů využíváte. Tyto informace a podklady jsou připravovány a aktualizovány odborníky z partnerské advokátní kanceláře. GenerátorSmluv však ze své povahy již nedokáže zajistit správnost vámi uvedených údajů při zodpovídání jednotlivých otázek formuláře a vyplňování jeho polí. Právě proto, že GenerátorSmluv nemá vliv na finální podobu vygenerovaného dokumentu, nenese odpovědnost za jeho správnost. Chcete-li mít ohledně správnosti vygenerovaného dokumentu stoprocentní jistotu, můžete si jej nechat zkontrolovat či upravit osvědčenou advokátní kanceláří, která za správnost dokumentu převezme odpovědnost v rámci svých právních služeb.
 • Můžu vytvořený dokument pokládat za správný?

  O správné znění formulářů a neustálou aktualizaci dokumentů se starají profesionálové naší partnerské advokátní kanceláře. Avšak jistotu naprosté právní správnosti vygenerovaného dokumentu včetně vašich údajů a odpovědí ve formuláři, zajistí pouze jeho následná kontrola a záruka ze strany advokáta. Ve spolupráci s advokátní kanceláří Vám GenerátorSmluv tuto možnost sám nabízí. Stačí přes odkaz spojit se s advokátem odeslat Váš požadavek a za velmi výhodnou cenu získáte jistotu, že dokument je z právního hlediska v pořádku, za což nese advokát v plném rozsahu zodpovědnost.

 • Jak reklamovat dokument, se kterým nejsem spokojen?

  Pokud nejste s dokumentem spokojeni či k němu máte výhrady, napište nám název dokumentu, popište své důvody nespokojenosti a přiložte vygenerovaný dokument v příloze. My se Vám budeme okamžitě věnovat. Pokud Vaši reklamaci shledáme jako oprávněnou, nabízí GenerátorSmluv možnost úplného vrácení peněz. O všem Vás budeme informovat včetně výsledku posouzení Vaší žádosti a případného vrácení peněz.
 • V jakém formátu dostanu vygenerovanou smlouvu?

  Smlouvu si stáhnete ihned po zaplacení ve standardním formátu PDF. Také Vám zašleme email s linkem k následnému stažení, který bude aktivní po deset kalendářních dnů. Pokud Vám email nepřišel, podívejte se do Spamu. K převodu do textového formátu, ve kterém můžete dokument dále editovat, doporučujeme http://go4convert.com.
 • Jakou nápovědu dostanu spolu s vygenerovanou smlouvou?

  Nápověda bude součástí vygenerované smlouvy. Nápověda k jednotlivým ustanovením smlouvy pak vysvětluje, zda jste měli na dané ustanovení vliv, či zda bylo ustanovení zařazeno do smlouvy generátorem automaticky, a případně zda a jak je možné s konkrétním ustanovením dále pracovat nebo v jakém zákonném ustanovení má smluvní ustanovení svůj základ. Nápověda případně obsahuje i další užitečné informace týkající se dané smlouvy.
 • Proč je výhodná registrace?

  Registrací získáte řadu výhod nejen co se týče zjednodušení práce s vašimi dokumenty. Registrace se vyplatí i z finančního hlediska.

  Registrace umožňuje:

  • ukládat své rozpracované smlouvy a kdykoli se k nim vracet
  • archivovat již hotové dokumenty a opakovaně si je stahovat
  • u hotových dokumentů umožňujeme jednu kompletní úpravu a generaci stejného typu dokumentu zdarma
  • nabídku výhodných předplatných za 500 - 2000 Kč s bonusem až 50% výsledné ceny
  • cenové zvýhodněni při využívání služeb Advokátní kanceláře
  • Registrace je vhodná zejména pro subjekty opakovaně pracující s určitým typem smluvní dokumentace (např. zaměstnavatelé, pronajímatelé, podnikatelé, aj.)
 • Jaké osobní údaje GenerátorSmluv shromažďuje a zpracovává?

  GenerátorSmluv rozhodně nezpracovává to, co nemusí a všechny zbylé osobní údaje jsou u nás v naprostém bezpečí. Více na toto téma je možné se dočíst v Zásadách na ochranu osobních údajů.

 • Jak jsou chráněny moje osobní údaje?

  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Staráme se o elektronickou bezpečnost vašich dat uložených na našich serverech, vaše údaje nepředáváme neoprávněným osobám a dohlížíme na to, aby každý, kdo se podílí na poskytování našich služeb, zodpovědně plnil své zákonné i smluvní povinnosti k ochraně vašeho soukromí. Více se dozvíte v našich Zásadách na ochranu osobních údajů.

 • K čemu slouží odkaz "Spojit se s advokátem"?

  "Spojit se s advokátem" je možnost zeptat se na cokoli advokátů spolupracující advokátní kancelář je určena každému, kdo řeší složitější problémy a potřebuje komplexní právní řešení. Chcete si nechat zkontrolovat některý svůj právní dokument, či ho lépe přizpůsobit vašim specifickým potřebám? Nejste si jistí, který dokument bude pro řešení vaší situace vhodný? Potřebujete poradit, jak byste měli dále postupovat? To vše a mnohem více je pro Vás připravena spolupracující advokátní kancelář řešit. Naše partnerská advokátní kancelář nabízí odborníky na všechny oblasti práva, kteří Vám vyjdou vstříc za výhodné ceny platné pro registrované uživatele GenerátoruSmluv.

  Upozornění: právní služba partnerské advokátní kanceláře je zcela oddělena od služeb GenerátoruSmluv.

 • Jak probíhá komunikace s advokátem?

  V pracovních dnech poté, co obdrží advokát Vaši žádost, se Vám prostřednictvím uvedené emailové adresy ozve zpět se zprávou, zda Vaši poptávku přijímá, zda potřebuje případně doplňující informace a zároveň i cenu vyřízení Vaší záležitosti. Pokud budete s cenou souhlasit, uhradíte ji buď prostřednictvím bankovního příkazu dle pokynů advokáta.

  Upozornění: právní služba partnerské advokátní kanceláře je zcela oddělena od služeb GenerátoruSmluv.

Video Tutorial

Dokumenty zdarma

Přesvědčte se, jak je jednoduché vytvořit právní dokument v GeneratoruSmluv. Využijte nabídku dokumentů zdarma a zjistíte finální výsledek během pár minut.