Spojit se s advokátem

Prostřednictvím níže uvedeného formuláře bude zaslána Vámi poptávaná služba přímo advokátovi, který Vám obratem (nejpozději do 24 hodin) odpoví na kontaktní email, zda je tuto službu možné poskytnout prostřednictvím elektronické komunikace (emailu), zda Vaše žádost spadá do služeb poskytovaných advokátem v rámci spolupráce s provozovatelem tohoto webu, zda poptávku přijímá a v případě kladných odpovědí i cenu za poskytnutou službu. Advokát od Vás může vyžadovat i další informace nutné k řádnému poskytnutí služby.

Spolu s emailem Vám bude zaslána i smlouva o poskytnutí právních služeb. Advokát ponese zodpovědnost za poskytované právní služby dle advokátních předpisů.

Ceny se pohybují v závislosti na složitosti a náročnosti Vaší žádosti v řádu stovek korun, přičemž registrovaní uživatelé GenerátoruSmluv by měly být cenově zvýhodnění.

Pokud budete s cenou souhlasit, uhradíte ji buď prostřednictvím bankovního příkazu, nebo v případě, že máte u GenerátoruSmluv předplatné, dáte advokátovi pokyn, aby byla cena uhrazena z předplatného. Do 24 hodin po obdržení částky Vám advokát zašle vyřízení Vaší žádosti.

Advokátovi je možno též zasílat veškeré dotazy týkající se samotného vyplňování formuláře, případně jakékoli komentáře či návrhy k jednotlivým krokům smlouvy, a to prostřednictvím odkazu "napište nám" v rámci formuláře. V těchto případech bude komunikovat advokát bezplatně.

Generátor smluv a právních dokumentů

Na mobilní verzi pro Vaše telefony právě pracujeme. Pohodlněji si však veškeré dokumenty vygenerujete na Vašich osobních počítačích nebo tabletech, na které je již systém plně připraven.